Donata jest mamą trzech uroczych dziewczynek – 2-letniej Neli, 4-letniej Lilli oraz 6-letniej Poli.
Wyróżnia je nie tylko oryginalna uroda, ale również rewelacyjne wyczucie smaku ich mamy, która prezentuje swe pociechy w niebanalnych, idealnie dobranych stylizacjach. Całość dopełniają świetnie wykonane zdjęcia. Blog może być znakomitą inspiracją modową dla mam, które szukają dla swych córek ubranek innych niż te w kolorze różowym. :)

 

 

 

Autorką bloga Świat Lenki jest Karolina. Jej córeczka, Lenka, to roczna, urocza dziewczynka. Karolina dzieli się na blogu zapiskami z ich życia codziennego, jak również umieszcza zdjęcia córci w uroczych, bardzo dziewczęcych zestawieniach. Na blogu Karoliny można również znaleźć jej opinie o przetestowanych produktach dla dzieci.

 

 

 

Ewa to mama 2-letniej Mai. Jak sama pisze, ma nadzieję, że jej blog będzie odpowiedzią dla przyszłych matek, czego mogą się spodziewać po dziecku. Dzieli się na nim z czytelnikami refleksjami na temat macierzyństwa, pełnego wyzwań wychowania dziecka, a także prezentuje ciekawe i świetnie dobrane stylizacje ubraniowe. Jakość zdjęć także zachęca do częstych odwiedzin.

 

 

 

Żaneta jest mamą rocznego Bartka. Jej blog – Bebusiowa Kraina - to zapiski codziennych „zmagań” i obserwacji, a także opinie o godnych polecenia produktach dla dzieci. Blog jest także pełen radosnych zdjęć synka w fajnych, chłopięcych ubrankach.

 

 

 

Graża prowadzi aż dwa blogi – Perentingowy.com oraz Dzieciole.com. Robi to, gdyż twierdzi, że bycie rodzicem wcale „nie przysłania reszty świata. Wręcz przeciwnie – inspiruje do wykorzystania „teraz” na 200%. „ Samą siebie nazywa „Surrealistką”. Pisze ciekawie, na różne tematy – ale głównie te „okołodzieciowe”. Jej blog Dzieciole pozawala innym mamom na prezentowanie zdjęć z ciekawymi stylizacjami swoich dzieci. Ma on dokumentować współczesną dziecięcą modę uliczną.